Elektroninių parduotuvių kūrimo mokymai

Išmokai kurti svetaines? Išmok kurti ir elektronines parduotuves su WordPress ir populiariausiu elektroninės prekybos įrankiu – WooCommerce

Gyvi elektroninių parduotuvių kūrimo mokymai – unikali galimybė išmokti kurti pilnai funkcionalias elektronines parduotuves. Nuo dizaino iki atsiskaitymo – kartu su patyrusiu dėstytoju ir gera nuotaika. Mokymus užbaigsi sukūręs savo pirmąją elektroninę parduotuvę.

Artimiausi mokymai

Šiuo metu vyksta mokymų programos atnaujinimas. Apie artimiausius mokymus nori sužinoti pirmas? Įrašyk savo elektroninį paštą ar telefono numerį ir informuosime tave anksčiau negu paskelbsime mokymų datą kitiems!


Sutinku su privatumo politika ir kad su manimi susisieks nurodytais kontaktais

Gyvi mokymai

Online mokymai

Išmok kurti interneto svetaines tau patogiu metu, tau patogioje vietoje! Online mokymai žingsnis po žingsnio, aiškiai ir suprantamai supažindins tave su WordPress, o tu sukursi savo pirmąją interneto svetainę nerašant jokio kodo!

 

Pradėkite mokytis dabar!

 

Jau greitai

Mokymų programa

Šiuo metu atnaujinama!

Kodėl elektroninių parduotuvių kūrimo mokymai?
Interneto svetainių kūrimo mokymai

Nereikalauja daug laiko

Interneto svetainių kūrimo mokymai reikalauja minimalių laiko investicijų – viena diena tam, kad iš esmės suprastumėte populiariausios pasaulyje interneto svetainių kūrimo platformos – WordPress – veikimą.

Interneto svetainių kūrimo mokymai

Įgysite naudingų įgūdžių

Po mokymų ne tik suprasite kaip veikia WordPress, tačiau galėsite savarankiškai kurti kokybiškas ir prie visų ekranų dydžių prisitaikančias interneto svetaines. Taip pat galėsite administruoti jau sukurtas interneto svetaines.

Interneto svetainių kūrimo mokymai

Papildysite savo CV

Nauji įgūdžiai, kuriuos įgysi, bus patvirtinti tarptautiniu sertifikatu. O tokios žinios atrodys kaip stiprus privalumas aplikuojant dėl darbo pozicijos, nepriklausomai nuo tavo pasirinktos profesinės srities.