Interneto svetainių kūrimo mokymai

Vilniuje

Išmok kurti interneto svetaines per 1 dieną nerašant kodo su populiariausia platforma pasaulyje – WordPress. Kviečiame į intensyvius praktinius mokymus su ilgametę patirtį turinčiu dėstytoju. Mokymai tinka visiems nuo 14 metų.

2019-07-13 d. (šeštadienis)

Smetonos g. 2, Senamiestis

50€

Trukmė – 6 val., pradžia – 10:00 val.

RegistruokisSutinku su privatumo politika ir kad su manimi susisieks nurodytais duomenimis

Turi klausimų? Susisiek!

image-900x800

Mantvydas Kairys

Projekto vadovas

Mokymų programa

Įvadas

Įvadinė paskaita apie tai, kas yra interneto svetainė, kokie resursai jai reikalingi, kaip ji veikia, kas yra WordPress ir kaip jį pasirengti darbui

WordPress struktūra

Apžvelgsime WordPress skydelį ir išsiaiškinsime kaip veikia WordPress. Pradėsime darbą – kursime puslapius, įrašus, keisime bendrus nustatymus.

Temos ir valdikliai

Susipažinsime su keliomis skirtingomis WordPress temomis ir panagrinėsime jų nustatymus. Susipažinsime su valdikliais ir jų naudojimu.

Puslapių struktūros kūrimas

Išmoksime kurti bet kokią pageidaujamą puslapio struktūrą naudojantis konstruktoriumi. Tęsime interneto svetainės kūrimą.

Elementų stilizavimas

Išmoksime stilizuoti tekstą ir struktūrinius elementus, keisti dydžius, spalvas bei proporcijas.

Įterpiniai ir papildomos funkcijos

Išmoksime diegti įterpinius, suteikiančius svetainei papildomą funkcionalumą. Pridėsime žemėlapį, kontaktų formą bei live-chat.

Pritaikymas mobiliems telefonams

Išmoksime pritaikyti interneto svetainę mobiliems telefonams, plančetiniams įrenginiams ir visiems kitiems ekranų dydžiams.

Apibendrinimas

Apibendrinsime viską, ką išmokome, užbaigsime pradėtas interneto svetaines bei įteiksime sertifikatus.

Dovanos

Sertifikatas

Sėkmingai užbaigus interneto svetainių kūrimo mokymus bus įteiktas tarptautinis sertifikatas anglų kalba

Hostingas

Kiekvienam mokymų dalyviui padovanosime W Academy partnerio Getspace svetainės talpinimo planą, kuriame bus galima tęsti pradėtus darbus

Pagalba

Į visus su WordPress susijusius klausimus gausite atsakymus W Academy pagalbos linijoje

Kodėl interneto svetainių kūrimo mokymai?

Nereikalauja daug laiko

Interneto svetainių kūrimo mokymai reikalauja minimalių laiko investicijų – viena diena tam, kad iš esmės suprastumėte populiariausios pasaulyje interneto svetainių kūrimo platformos – WordPress – veikimą.

Įgysite naudingų įgūdžių

Po mokymų ne tik suprasite kaip veikia WordPress, tačiau galėsite savarankiškai kurti kokybiškas ir prie visų ekranų dydžių prisitaikančias interneto svetaines. Taip pat galėsite administruoti jau sukurtas interneto svetaines.

Papildysite savo CV

Nauji įgūdžiai, kuriuos įgysi, bus patvirtinti tarptautiniu sertifikatu. O tokios žinios atrodys kaip stiprus privalumas aplikuojant dėl darbo pozicijos, nepriklausomai nuo tavo pasirinktos profesinės srities.

Dalyvių atsiliepimai