WAcademy

Skaitmeninės rinkodaros mokykla su šimtais sėkmės istorijų 7 šalyse

Vizija

Globalus skaitmeninis universitetas

Misija

Ugdyti skaitmeninius įgūdžius

Vertybės

Profesionalumas, inovatyvumas, prieinamumas

Nauji įgūdžiai 

Naujam pasauliui

Nauji įgūdžiai – Naujam pasauliui

Pasaulis skaitmenizavosi. Informacija – internete, prekyba – internete, rinkodara – internete, pokalbiai – internete, laisvas laikas – internete. W Academy tikslas – pasirūpinti, kad internete būtų ir kokybiškas išsilavinimas.

 

Kas yra kokybiškas išsilavinimas? W Academy akimis, kokybiškas išsilavinimas yra tas, kuris suteikia įgūdžius, reikalingus žmogui užsitikrinti tvarų pragyvenimo šaltinį ir realizuoti savo kūrybinį potencialą.

 

Kokie įgūdžiai padės tai pasiekti? Paprasta – skaitmeniniame pasaulyje reikalingi skaitmeniniai įgūdžiai. Todėl W Academy misija – padėti žmonėms šiuos įgūdžius įgyti. O kad šis išsilavinimas būtų prieinamas visiems – skaitmeninius įgūdžius visi galės įgyti savo gimtąja kalba skaitmeniniu būdu – internetu.

7 šalyse, 7 kalbomis

Mūsų istorija prasidėjo 2014 metais Lietuvoje, o šiandien jau veikiame ir Latvijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Baltarusijoje, Portugalijoje ir Bulgarijoje. Atitinkamai ir mūsų mokymai prieinami lietuvių, latvių, lenkų, slovakų, rusų, portugalų ir bulgarų kalbomis.

 

Užaugome, tačiau vertybės išliko. Mūsų komanda – šeima, paremta ištikimybės, meilės darbui ir visapusiškos pagalbos vienas kitam principais. Kiekvienas mokymų dalyvis mums draugas, kuris ne visada sako tai, ką mes norime girdėti, bet visada tai, ką mes išgirsti privalome.

 

Pareigą ne tik klausytis, bet ir išgirsti, mes vykdome su malonumu – nuolat geriname mokymų kokybę, didiname mokymų prieinamumą ir plečiame mokymų spektrą. Mūsų tikslas kiekvienam rytojui – būti geresniais ir didesniais negu esame šiandien.

W Academy

Pasirengę pradėti? Pasirinkite mokymus

Interneto svetainių kūrimo mokymai

 

Elektroninių parduotuvių kūrimo mokymai